Výzva pro žádosti v programu COVID-Sport

Národní sportovní agentura v pondělí 15.6. 2020 zveřejnila výzvu pro žádosti v programu COVID-Sport. V něm mohou sportovní organizace žádat o peníze jako kompenzaci za ušlé zisky v době nouzového stavu. Je to první dotační titul Národní sportovní agentury. Jde o jednu miliardu korun, žádat  mohou  neziskové sportovní organizace, a to prostřednictvím elektronického formuláře. Finance by mohly mít sportovní organizace na účtu za tři až čtyři týdny. Dostanou to tedy ty oprávněné, jejichž žádost uzná Národní sportovní agentura za relevantní.

Mimořádnou dotaci sportovní organizace dostanou na náklady na provoz zařízení, která kvůli koronaviru nesměla fungovat, výdaje za zrušené nebo odložené akce nebo nájem, které některé z nich musely hradit, i když nesměly provozovat svou činnost. Státní prostředky jim pokryjí 50% doložených ztrát. 

Výzvu, žádosti a manuál je na těchto stránkách NSA: https://www.agenturasport.cz/covid-sport/. Opět nabízíme pomoc se zpracováním žádosti, navíc jsou k dispozici infolinky.

ŽÁDOSTI JE MOŽNÉ PODÁVAT DO KONCE ZÁŘÍ!

zpět na přehled »